.

=- Firma Profili -=

.

.

AKSEL VİNÇ; Konya'da Vinç ve Forklift işletmeciliği alanında hizmet vermektedir.

"Uzman Personel, Profesyonel Hizmet" sloganıyla hizmer veren firmamız, mutlak müşteri menuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Firmamız; Geçen zaman içinde pek fabrika, atölye, kurum ve kuruluşa vinç ve forklift işletmeciliği hizmeti vermiştir. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.

Hizmetlerimiz Arasında;

Makine ve jeneratör taşımacılığı, atm kabin ve konteyner taşımacılığı, inşaat demiri yükleme boşaltma, yutong boşaltma ve katlara verme, çatı-kolon montajı, kalıp dikilmesi ve sökülmesi, paratoner kablo döşenmesi, plazaların cam temizliği, billboard ve panoların asılması, binaların dış cephe kaplamalarının yerleştirilmesi, dış cephe temizliği, reklam alanı bulunan binalarda ve boyama, onarım işlerinde, aydınlatma direklerinin bakım ve onarımı, reklam totemlerinin bakım ve taşımalarını sayılabilir.

Bizim için yapılacak işin bedelinden önce, müşterilerimizin talebinin sorunsuz bir şekilde karşılanmasıdır. Makina taşımacılığında piyasada tercih edilmemizin sebebi; konusunda uzman operatörlerimiz ve her şart ve koşulda müşteri talebinin yerine getirilmesidir.

Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, makina, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini zirvede tutma gayesindedir.

Konya kiralık vinç, kiralık sepetli vinç, kiralık vinç platform, kiralık platform vinç, kiralık forklif, vinç kiralama firmaları, vinç kiralama fiyatları, kiralık vinç firmaları,